Gerly Tutti juhendab laste kunstiringi Rukkilille ja Pangapealse lasteaias. Erinevas vanuses lastega on ta töötanud viimased kuus aastat- olles nii rühmaõpetaja, kunstiõpetaja ja ka kunstiringi juhendaja.

Praegu on Gerly põhitöökohaks Pangapealse lasteaed, kus töötab kunstiõpetajana.

Gerly ise on kolme lapse ema. Ta on õppinud keskooli päevil kunstilist tekstiili ja käsitööd, Kergetööstustehnikumis lõpetanud õmblustööstuse eriala ning 2009 a. kevadel Tallinna Ülikooli kunstiõpetuse eriala. Lisaks täiendanud ennast erinevatel käsitöö ja kunstikursustel.

Hobisid on palju erinevaid- alates käsitööst ning lõpetades laulmise ja tantsimisega.

Gerlyga saab ühendust telefonil 56 499 875 või kirjutades e-posti aadressil: gerlytutti@hot.ee

 

Katrin Läll on lasteaia lastele õpetanud muusikat alates 2004 aastast. Hetkel on Katrini põhitöökohaks Pangapealse lasteaed, kus töötab muusikaõpetajana. Sellest õppeaastast hakkab ta õpetama lastele ka väikekannelt. Veel viib Katrin läbi Harku valla kodulaste ringi ning muusikaringi.

Katrin on õppinud G. Otsa nimelises Muusikakoolis koorijuht- muusikapedagoogiks ja Eesti Muusikaakadeemias koorijuhtimist. Ta on läbinud erinevaid muusikaalaseid koolitusi ja kursuseid, samuti läbinud muusikateraapia kursuse Tallinna Ülikoolis.

Katrin on kolme lapse ema, kellest noorim on eelkooliealine.

Katrin on laulnud segakooris Noorus ja projektkooris Teine Noorus.

Katriniga saab ühendust telefoni teel: 56456769 ja meili teel katrinlall@gmail.com

 

Ülle Laiapea juhendab alates 2010 sügisest Pangapealse lasteaias teisipäeviti toimuvat kunstiringi. Ta on kolme lapse ema, kellest üks käib alles lasteaias. Ülle on olnud Minilasteaed Lõvimeris rühmaõpetaja aastast 2005. Tal on ka varasemad kunstiringi juhendamise kogemused.

Ülle on õppinud kunstikallakuga klassis ning lõpetanud Tartu Kunstikooli nahakunsti erialal. Lisaks on ta õppinud maalimist, joonistamist ja kompositsiooni.

Huvi pakub reisimine, mööbli restaureerimine ning ruumide dekoreerimine.

Üllega saab ühendust telefonil: 56987214 või kirjutades meilile: laiapea@hot.ee